#УрбанПростір

" МАЯК на Пруті"

вул. Донбасівська, 6 (територія міського пляжу), Чернівці, Чернівецька область
Громадський простір
набережна
 
+380661709712
dzestra@gmail.com
2017
Проект реалізують мистецька формація «Dzestra», група архітекторів і культурних активістів та жителі Чернівців. Приєднатися може кожен.
культурний, освітній, мистецький, розважальний
«ПРУТ за́ново» − це ідея культурної інтеграції річки Прут у середмістя Чернівців. Ми переконані, що схил від історичного центру міста до ріки, індустріальна частина вулиці Прутської та сама набережна мають величезний потенціал, щоб стати зоною рекреації, районом розваг та культури. Наша мета − продемонструвати нові функції й можливості цієї території, привернути увагу до її перспективних об’єктів, наповнити їх новими сенсами й значеннями. А також позбутися стереотипу про ізольованість чи віддаленість набережної від центру міста. «Маяк» − нова локація на березі р. Прут, перша партисипативна культурна платформа в Чернівцях, де кожен охочий зможе організувати власну подію. Простір буде відкритий для всіх проявів культури (музики, кіно, театру, танцю, сучасного мистецтва), освіти, творчості та відпочинку.
Якщо Ви вважаєте, що інформація на сторінці не відповідає дійсності або потребує уточнення, натисніть на це посиланняКоментарі

Поки що коментарів немає. Але Ви можете додати свій у формі нижче

Написати коментар