#УрбанПростір

Публікації

5 креативных пространств Донбасса, изменивших его жителей

Привычные для больших городов названия "хаб", "кластер", "коворкинг", "арт-кафе" пока абсолютная диковинка для районных центров на востоке Украины.

Тем не менее, подобные пространства появляются там все чаще, превращаясь в любимые места для досуга среди местных. А еще они становятся примером того, что инициатива не наказуема и помогает городам развиваться.

Как существуют креативные хабы на Донбассе? Что спровоцировало их появление и какие цели ставят их основатели перед собой?

Рассказываем на примерах пяти свободных пространств региона.

Транспортні проекти в програмі бюджету участі

Чи знаєте Ви що жителі міст мають можливість розпоряджатись коштами міста? Якщо ні, то Вам має бути цікаво, що наприклад в Києві зараз завершується цікавий і важливий процес електронної "партисипативної демократії . В  бюджеті міста Києва на 2018 рік передбачено 100 млн. грн. для таких ініціатив.

7 студентських коворкінгів, де може працювати будь-хто

Київські виші перетворюють занедбані лабораторії, склади та внутрішні дворики на коворкінги та арт-простори. Там є зони для роботи і відпочинку, зручні меблі, кава. А ще — всюди безкоштовний вхід, і не лише для студентів.

Пропонуємо гід по університетських коворкінгах Києва, які з’явилися винятково завдяки ініціативним студентам і викладачам.

Як знайти публічний простір у своєму місті?
В Україні з’явився інтерактивний онлайн-реєстр публічних просторів країни